DŘEVOSTAVBY - NÍZKO ENERGETICKÉ A PASIVNÍ DOMY

Dřevostavby, nízkoenergetické domy a také pasivní domy ze systému K-KONTROL.

Tyto montované domy jsou nabízeny v různých stylech a velikostech. Jsou tak různorodé jako rodiny, které v nich bydlí. Všechny nabízené domy na klíč jsou v nízkoenergetickém standardu ze systému K-KONTROL.

Nabídka dřevostaveb je kontinuálně doplňována o nové typy. Víme, že typový projekt ne vždy reaguje na konkrétní potřeby zákazníka. Nebere také v úvahu specifika daná okolním terénem či zástavbou, do které bude později umístěn. My nasloucháme přáním zákazníků a jejich potřebám. Rádi předložíme zákazníkovi nové variantní řešení vybraného typového montovaného domu nebo projekčně vyřešíme dřevostavbu zcela podle představ zákazníka či architekta.

  Name SKU Description Price
Abies

Abies je jednopodlažní rodinný dům pro čtyřčlennou rodinu. Klade velký důraz na minimální investiční i provozní náklady.

Alnus

Přízemní rodinný dům ALNUS je navržen pro pohodlný život dvou lidí bez ohledu na věk.

Thuja

Thuja je rodinný dům, který nechce šokovat svým vzhledem, ale svými užitnými vlastnostmi.

Betula

Rodinný dům Betula je dvoupodlažní dům. I přes malé rozměry je dům vhodný pro 4 člennou rodinu.

Castanea

Castanea je moderní dvoupodlažní rodinný dům s pultovou střechou a krytou zastřešenou terasou.

Cydonia

Cydonia je dvoupodlažní rodinný dům vyznačující se velmi kompaktním tvarem, což předurčuje velmi nízké náklady na provoz domu.

Populus

Malý rodinný dům Populus je určen pro tříčlenné rodiny. Návrh domu zohledňuje požadavky urbanistů pro tradiční venkovskou zástavbu.

Quercus

Pokud vstoupíte do rodinného domu Quercus, už nikdy nebudete chtít žít jinde. Quercus je vhodný pro až šestičlennou rodinu.

Salix

Rodinný dům Salix je dvoupodlažní dům s obytným podkrovím. Maximálně energeticky úsporné bydlení.