DŘEVOSTAVBY

Dřevostavby, nízkoenergetické domy a také pasivní domy ze systému K-KONTROL.

Tyto montované domy jsou nabízeny v různých stylech a velikostech. Jsou tak různorodé jako rodiny, které v nich bydlí. Všechny nabízené domy na klíč jsou v nízkoenergetickém standardu ze systému K-KONTROL.

Nabídka dřevostaveb je kontinuálně doplňována o nové typy. Víme, že typový projekt ne vždy reaguje na konkrétní potřeby zákazníka. Nebere také v úvahu specifika daná okolním terénem či zástavbou, do které bude později umístěn. My nasloucháme přáním zákazníků a jejich potřebám. Rádi předložíme zákazníkovi nové variantní řešení vybraného typového montovaného domu nebo projekčně vyřešíme dřevostavbu zcela podle představ zákazníka či architekta.

  • Switch to grid layout
  • Swtich to table layout
01

Abies je jednopodlažní rodinný dům pro čtyřčlennou rodinu. Klade velký důraz na minimální investiční i provozní náklady.

alnus-01

Přízemní rodinný dům ALNUS je navržen pro pohodlný život dvou lidí bez ohledu na věk.

thuja-05

Thuja je rodinný dům, který nechce šokovat svým vzhledem, ale svými užitnými vlastnostmi.

betula_05

Rodinný dům Betula je dvoupodlažní dům. I přes malé rozměry je dům vhodný pro 4 člennou rodinu.

castanea_01

Castanea je moderní dvoupodlažní rodinný dům s pultovou střechou a krytou zastřešenou terasou.

cydonia_01

Cydonia je dvoupodlažní rodinný dům vyznačující se velmi kompaktním tvarem, což předurčuje velmi nízké náklady na provoz domu.

populus-01

Malý rodinný dům Populus je určen pro tříčlenné rodiny. Návrh domu zohledňuje požadavky urbanistů pro tradiční venkovskou zástavbu.

querus-01

Pokud vstoupíte do rodinného domu Quercus, už nikdy nebudete chtít žít jinde. Quercus je vhodný pro až šestičlennou rodinu.

salix_01

Rodinný dům Salix je dvoupodlažní dům s obytným podkrovím. Maximálně energeticky úsporné bydlení.