+420 731 242 485

+420 731 242 485 | PROJEKT ZDARMA | DEUTSCH

O NÁS

O SPOLEČNOSTI - SLADRO s.r.o.

Jsme ryze česká společnost s dlouholetou tradicí zaměřující se na stavebnictví. Působíme na trhu už od roku 2001.

Své místo na trhu si získáváme seriózností a kvalitou odvedené práce. Je pro nás samozřejmostí realizovat díla v kvalitě odpovídající představám investora a splňující požadavky patřičných norem, předpisů a moderních technologií.

Po splnění kladených podmínek jsme získali oprávnění provádět práce na základě certifikátu systému managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2016. Proto jsme si jako motto společnosti vybrali:

Realizujeme Vaše sny

NOVÉ STAVBY - PRÁVĚ DOKONČUJEME - DOKONČILI JSME

Snahou společnosti je poskytovat své služby na úrovni soudobého technického poznání a v souladu s navrženou jakostí a požadavky zákazníka. Jedním ze základních principů firmy je její přístup k zajištění spokojenosti zákazníka a kvality služeb. Pravidelné hodnocení dosažených výsledků umožňuje firmě a jejímu majiteli přijímat opatření k zajištění trvalé spokojenosti zákazníků i ostatních zainteresovaných stran.

Cílem firmy je tímto způsobem trvalé zvyšování kvality nabízených služeb a tyto pravidla:

Kvalita je pro společnost SLADRO s.r.o. strategickou prioritou číslo jedna. Profesionalita, kompetence, odbornost, přesnost a náročnost - to jsou hodnoty, které SLADRO s.r.o. uplatňuje po celý životní cyklus projektu. Zákazník má tak zaručenou tu nejvyšší kvalitu produktu i služeb.

NAŠI PARTNEŘI A VÝZMAMNÍ ZÁKAZNÍCI

partneri.jpg